Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.

Malkander wijkteams

In elke wijk of dorp in Ede is een Malkander wijkteam actief. Het Malkander wijkteam is onderdeel van het algemene wijkteam. Wilt u iets weten of heeft u een idee? Schroom niet contact op te nemen met het Malkanderteam uit uw wijk. 

Hier leest u over ons werk en de verschillende rollen die we hebben.

De Dorpen

Gerrie Kelderman, samenlevingscoach en jongerenwerker 
06 23 89 46 82    
gkelderman@malkander-ede.nl

Jan Baan, jongerenwerker
06 82 14 52 88 
jbaan@malkander-ede.nl

Jos Kamperman, samenlevingscoach
06 82 14 40 37
jkamperman@malkander-ede.nl

Annelies Hultink, burgercoach
06 23 27 61 39 
ahultink@malkander-ede.nl

Jolanda Aalbers, samenlevingscoach
06 22 76 23 85
jaalbers@malkander-ede.nl

Ruth van Swaay, samenlevingscoach
06 46 23 20 63 
rvanswaay@malkander-ede.nl

Ede Centraal

Lisan Verboom, sociaal werker / samenlevingscoach
06 82143785
lverboom@malkander-ede.nl

Metske Santing, samenlevingscoach
06 825 169 62
msanting@malkander-ede.nl

Fabian Hemmers, samenlevingscoach
06 82 14 20 04 
fhemmers@malkander-ede.nl

Marijke Waanders, burgercoach
06 46 70 04 58 
mwaanders@malkander-ede.nl

Mariam Chaoui, jongerenwerker
06 16 07 75 99 
mchaoui@malkander-ede.nl

Eline Prinsse
06 51 97 32 29
eprinsse@malkander-ede.nl

Ede Zuid - Bennekom

Rowin de Zwart, jongerenwerker
06 82 14 25 91
rdezwart@malkander-ede.nl

Jos Berntsen, samenlevingscoach
06 82 14 57 38
jberntsen@malkander-ede.nl

Esther Zuidbroek, burgercoach
06 12 65 35 37
ezuidbroek@malkander-ede.nl

Maarten Boele, samenlevingscoach
06 82 14 13 50
mboele@malkander-ede.nl

Katja Bensalem, sociaal werker
06 51 74 25 35
kbensalem@malkander-ede.nl

Margreet van Til, Sociaal Werker
06 82 14 10 25
mvantil@malkander-ede.nl

Ede Veldhuizen - Kernhem

Arie Alderliesten, samenlevingscoach
06 82 14 19 47
aalderliesten@malkander-ede.nl

Regien Knol, burgercoach
06 82 14 29 87
rknol@malkander-ede.nl

Anilah Wongsopawiro, burgercoach
06 20 54 48 97
awongsopawiro@malkander-ede.nl

Marielle van Ruiswijk, burgercoach
06 82 14 57 93  
mvanruiswijk@malkander-ede.nl

Anouk Wassenaar, samenlevingscoach
06 82 14 09 34
awassenaar@malkander-ede.nl 

Schakelpunt

Youetta Kamminga, sociaal werker (maatjes en netwerkcoaching)
06 82 14 43 90 
ykamminga@malkander-ede.nl

Margreet Keuter, sociaal werker (scholing vrijwilligers en medewerkers)
06 82 14 36 21 
mkeuter@malkander-ede.nl

Gea den Hartog, sociaal werker (Automobiel, seniorenhuisbezoek)
06 821 42 894
gdenhartog@malkander-ede.nl

Thomas Coenders, sociaal werker (Kamers met Kansen)
06 57695647
tcoenders@malkander-ede.nl

Hazel Hageman, sociaal werker (vrijwilligersondersteuning)
06 82143104
hhageman@malkander-ede.nl

Henriëtte Bax, sociaal werker (MIM, Home-Start)
06 8214 2541 
hbax@malkander-ede.nl

Jan Jong, sociaal werker (mantelzorgondersteuning)
06-82144805 
jjong@malkander-ede.nl

Elly van Neerbos, sociaal werker (buurtbemiddeling) 
06-82142108
evanneerbos@malkander-ede.nl

Sevda Ermen, sociaal werker (Schakelpunt)
0318 20 80 80
sermen@malkander-ede.nl

Margriet Verbruggen, sociaal werker (MIM en Home-Start)
06- 82 91 15 26
mverbruggen@malkander-ede.nl